Wiertarki

( ilość produktów: 4 )

Do nawiercania otworów w materiałach o różnym poziomie twardości, wykorzystuje się specjalistyczny rodzaj elektronarzędzi, czyli wiertarki. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli tego typu sprzętu, różniących się od siebie oferowaną mocą, maksymalną liczbą obrotów, sposobem zasilania i dodatkowymi funkcjami.

Jak wybrać odpowiednią wiertarkę?

Większość klasycznych wiertarek to narzędzia przystosowane do pracy w dwóch trybach – udarowym i zwykłym. Przykładem takiego elektronarzędzia może być udarowa wiertarka DeWalt 650W – znajdziesz ją w ofercie naszego sklepu. Wspomniana wiertarka DeWalt została wyposażona w funkcję udaru (połączenie ruchu obrotowego wiertła z ruchem posuwistym), dzięki czemu przy jej pomocy możemy nawiercać otwory w wyjątkowo twardych materiałach, takich jak płyty betonowe. Oczywiście wiertarka DeWalt może pracować także w trybie zwykłym. W tym trybie możesz używać jej do mieszania zaprawy lub farby, a także do nawiercania otworów w drewnie, metalu, ceramice czy w ściankach działowych (wykonanych z cegły lub pustaków) – wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj wiertła.

Internetowy sklep z narzędziami majsterkowicz24.pl ma w swojej ofercie wiele modeli wiertarek do zastosowań amatorskich i w pełni profesjonalnych. Wybierz produkt najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel