Szlifierki kątowe

( ilość produktów: 4 )

Popularną kategorią elektronarzędzi, jakie znajdują się na wyposażeniu niemal każdego warsztatu, są szlifierki kątowe.

Do czego służy szlifierka kątowa?

  • Do cięcia twardych materiałów, takich jak pręty zbrojeniowe, blachy, płytki ceramiczne i bloczki betonowe. Tego typu szlifierka kątowa musi zostać wyposażona w odpowiednią tarczę, najlepiej w tarczę diamentową, musi również dysponować dużą mocą wyjściową. 
  • Do zgrubnego szlifowania mocno chropowatych powierzchni, do zdzierania złuszczającej się farby, do wygładzania ścian i usuwania rdzy z metalu. Specyficznym modelem takiego urządzenia jest szlifierka do gipsu.
  • Do polerowania malowanych lub lakierowanych powierzchni. Szlifierka kątowa do wykonywania tego typu pracy powinna być szlifierką o wysokim momencie obrotowym i dużej tarczy.

W ofercie sklepu Majsterkowicz24.pl znajdziesz markowe szlifierki kątowe o różnej średnicy tarczy, mocy i maksymalnej wartości obrotów. Jeśli jest Ci potrzebna profesjonalna szlifierka kątowa do metalu, dobrym wyborem może być 1400W szlifierka kątowa DeWalt z tarczą o średnicy 125mm. Jeśli szukasz tańszego narzędzia do wszechstronnych zastosowań, wybierz szlifierkę o mocy 800-900W.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel