Pilarki i piły

( ilość produktów: 3 )

Do precyzyjnego cięcia desek, płyt wiórowych, profili aluminiowych, glazury czy pustaków, wykorzystuje się profesjonalne pilarki i piły o zróżnicowanej konstrukcji, typie ostrzy tnących i oferowanej mocy.

Na stronach sklepu narzędziowego majsterkowicz24.pl znajdziesz kilka modeli pilarek różnych typów, w tym klasyczne pilarki do drewna, takie jak szablowa pilarka DeWalt – idealne narzędzie do cięcia i wycinania w drewnie i materiałach drewnopochodnych, czy specjalistyczne pilarki i piły do cięcia bloczków betonowych i pustaków, w tym pustaków ceramicznych – w cięciu twardych materiałów pomoże Ci pilarka DeWalt typu Aligator.

Pilarka szablasta czy pilarka tarczowa do domu?

Jeśli szukasz wygodnej w użyciu pilarki do zastosowań domowych, postaw na sprawdzoną konstrukcję pilarki tarczowej, która zapewnia dużą szybkość pracy przy cięciu płyt, desek lub innych elementów drewnianych, lub wybierz pilarkę szablastą, taką jak wspomniana już wcześniej pilarka DeWalt. Ten drugi rodzaj pilarki jest bardziej mobilny, dzięki czemu sama pilarka staje się narzędziem w większym stopniu uniwersalnym, o szerszych zastosowaniach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel