Maski ochronne

( ilość produktów: 2 )

Oferta naszego sklepu obejmuje wiele artykułów BHP, w tym również maski ochronne – niezbędne przy wykonywaniu wielu prac domowych, czy też remontowych. To dzięki nim można zapewnić sobie ochronę układu oddechowego i tym samym uchronić się przed nieprzyjemnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Prezentowane przez nas maski BHP są wykonane z materiałów wysokiego gatunku, ponadto wyróżniają się wygodą użytkowania – dzięki czemu nawet podczas wielogodzinnych prac nie będzie się odczuwać dyskomfortu związanego z ich obecnością.

Jednak w szczególny sposób rekomendujemy maski przeciwpyłowe ze względu na to, że zabezpieczają skutecznie organizm przed negatywnym wpływem substancji takich jak szkodliwe pyły, dym, metale, gazy czy różnego rodzaju opary. Przyczyniają się do tego specjalne filtry będące integralną częścią każdego modelu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel