2017-09-09

Pilarki DeWalt Alligator - którą wybrać?

Pilarki DeWalt Alligator - którą wybrać?

Do cięcia kamienia, drewna, metali oraz innych ciał stałych niegdyś używano pił ręcznych, czyli urządzenia w formie ząbkowanego ostrza. Aby ostrze zostało wprawione w ruch, konieczne było wykorzystanie dużej siły, co też powodowało, że korzystanie z niej nie należało do czynności najłatwiejszych.

Dzisiaj do dyspozycji mamy urządzenia elektryczne wyposażone w silnik o dużej mocy. Które z nich sprawdzi się najlepiej?Piła do cięcia cegieł typu Poroton/Porotherm klasy 20

Piła do cięcia cegieł typu Poroton/Porotherm klasy 20

Wysokiej jakości piła, o dużej mocy oraz wydajnym silniku posłuży nam przez wiele lat. Szczególnie jeżeli jest to narzędzie naszej pracy, powinno się zwrócić szczególną uwagę na materiały, z jakich wykonane są poszczególne elementy, gdyż to one mają wpływ na żywotność pilarki. Godną polecenia jest piła do pustaków ceramicznych typu Porotherm ALLIGATOR DWE398 o mocy 900W i charakteryzująca się częstością suwów bez obciążeń na poziomie 3000 suwów/min. Wyposażona została w dwa trwałe przeciwbieżne brzeszczoty, które zapobiegają przesuwaniu się materiału podczas cięcia. Aluminiowa obudowa powoduje, że całe urządzenie ma niewielką masę przy zachowaniu doskonałej trwałości. Rękojeść ma ergonomiczny kształt i wykonana została z gumy, co ma wpływ na komfort użytkowania. Podobnymi właściwościami cechuje się piła do pustaków ceramicznych typu Porotherm Alligator, Klasa 12, DeWALT DWE397.

Piła do cięcia bloczków z gazobetonu typu YTONG

Piła do cięcia bloczków z gazobetonu typu YTONG

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego narzędzia do cięcia bloczków z gazobetonu typu YTONG, odpowiednim wyborem będzie piła DWE399. Posiada wytrzymały silnik o mocy użytecznej 900W. Podobnie jak wyżej wymienione dwa modele, jej obudowa jest lekka oraz odporna na uszkodzenia, co zawdzięczamy materiałowi, jakim jest aluminium. Jest łatwa w użytkowaniu i co istotne – bezpieczna, przełącznik blokujący zapobiega przypadkowym włączeniom.

We wszystkich 3 modelach wykorzystano wytrzymały silnik, który sprawdza się przy cięciu różnych materiałów. Pamiętaj, że piła, którą wybierzesz, powinna być dostosowana do Twoich potrzeb, częstotliwości pracy, ale przede wszystkim materiałów, do których cięcia będzie stosowana.udanych zakupów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel